אתר סקס עם נערות ליווי בת"א והסביבה

69


היא שכבה על המיטה וקראה ספר. לפעמים האור היה נופל  על הפנים שלה בגלל האץ שהיה זז בגלל הרוח. הוא עמד בכניסה ולא היה יכול להוריד ממנה את העיניים. בעיניים שלי היא הייתה כמו חתולה חמודה. היא לבשה סוודר קצר על גוף ערום וכוס הערום שלה משך אותו חזק מאוד. 
הוא כבר לא יכל לעמוד שם בכניסה ופשוט להסתכל עליה.  לכן הוא נכנס לחדר ונשכב לידה. הוא ניסה, ללא הצלחה, לראות מה היא קוראת.
-"רק רגע, תחכה קצת. לא נשאר הרבה" – היא אמרה לו.
אבל הוא לא רגיל להמתין. התשוקה כבר השתלטה עליו. הוא רצה אותה בדיוק כמו שרצה כאשר ראה אותה בפעם הראשונה. מאותו היום זה תשוקה הזאת לא ירדה אפילו לרגע. הוא התקרב אל המיטה מהצד של הרגליים שלה, נשכב על המיטה והתחיל לפתוח אותם. הוא נשף את הריח המתוק שלה. הריח הזה תמיד היה משגע אותו. הוא גרם לזין העומד שלו להתקשות עוד יותר. הלשון שלו נחת על השפתיים שלה, זה גרם לה להוציא גניחה קלה ולנשימה שלה לשתנות. כמובן שהספר מייד הפסיק להיות מעניין והיד שלה נכנסו לתוך השערות שלה. 
"אין סיכוי שתצליח לעמוד בזה יותר מידי" – הוא חשב לעצמו. הוא ידע שכאשר היא מתחרמנת היא תמיד רוצה גישה לצעצוע האהוב שלה. היא תמיד הייתה נדלקת ממראה של זין עומד, מטעם של זין עומד ומהרגשה של זין עומד בתוכה. 
הוא צדק, היא תיישבה, סובבה אותו על הגב והתחילה לפתוח את הרוכסן על המכנסיים שלו. 
-"הגיעה הזמן להעיף את כל המיותר. אני רוצה אותו, אני רוצה אותך"  – היא צעקה עם חיוך.
-"מתוקה שלי" – הוא חשב לעצמו -"69 זה המספר לי אני מוכן להנות ממנה ביחד איתה לנצח" 
השפתיים שלה תפשו את הראש של הזין והלשון התחיל ללקק אותה. הצלילים של סקס אורלי התשפטו דרך החדר. די מהר לצלילים האלה נוספו גם הגניחות שלה. מה שגרם ללב שלו לעבוד בקצב מוגבר. התגובה של הגוף שלה הגיעה כמעט מיד. הכוס שלה נרטב והתחיל לשחרר מיצים שהוא בלעה בשמחה רבה. אם הזמן הירכיים שלו התחילו לנועה עם התנועות של השפתיים שלה. הוא הרגיש קרבה של אורגזמה שלו. 
הזמן מסביב נעצר , הכל הפך ללא חשוב. בדיוק כמו שקרה לפני שנה, כאשר הוא ראה אותה ביום הולדת של אחד החברים. זאת לא הייתה אהבה, זה היה יותר. הוא ישר הבין שזאת הבחורה לחיים. זאת הבחורה שהוא רצה לראות בבית תמיד.  ואז הוא גם גילה שהיא ממש לא ביישנית במיטה. שהיא אוהבת סקס כמוהו. 
בינתיים היא רועדת עם כל הגוף ומלקקת במקצועיות את ראש הזין שלי. היד שלה מחליקה באותו הזמן לכל האורך. הוא בעצמו ניסה לא להיות מאחור, הכניס את הלשון שלי כמה שיותר עמוק לתוך הכוס שלה וליטף את הדגדגן שלה עם האצבעות. איתה ביחד הוא גילה שדגדגן זה ממש לא הנקודה הרגישה היחידה בגוף נשי. 
הגניחות המתחזקות שלה היו סימן בשבילו להתחיל להזיז עם הירכיים שלו יותר מהר לכיוון הפה המתוק שלה. ואז….כן….נוזל מתוק נזל לפה שלו. הוא הצמיד את הראש שלו לכוס שלה והתפוצץ בעצמו לתוך הפה שלה. העולם שוב פעם נעצר וזאת הייתה רק ההתחלה של המפגש האינטימי שלהם ושבועיים של חופש.